preloader

Yoksa siz hala NeoOnline ile tanışmadınız mı !

Sigorta acentelerinin gerçek bulut platformu NeoOnline’a hoş geldiniz!

NeoOnline Sigortacılık Portalı, bir acentenin ihtiyaç duyabileceği tüm iş fonksiyonlarını size bir arada ve son derece ekonomik koşullarda sunmaktan mutluluk duyar.

NeoOnline ‘ı kullanmak için üye olun ve elde edebileceğiniz avantajları yakından görün.

7/24 Online Acente

NeoOnline ile tatilde seyahatte her yerden işinizi yönetin. Sabit bilgisayarlar veya mobil cihazlardan, güncel iş bilginize, anında ve güvenli bir şekilde erişin. Tüm raporlarınızı ve güncel bilgilerinizi görün. Çalışan bazında günlük iş takviminizi yapın.

Fırsatları kaçırmayın!

NeoOnline , çalıştığınız sigorta şirketlerinden bütün teklifleri anında almanızı ve karşılaştırmanızı sağlar. Müşterinize en geniş seçenekleri sunabilir, istenen teklife göre poliçenizi iki dakikada düzenleyebilirsiniz.

Tahsilat kolaylığı ile tanışın!

Tahsilat önce gelir. Müşterinizden onay alır almaz, NeoOnline Sigortacılık Portalı'nda Sanal POS kullanarak tahsilatınızı anında yapabilir, poliçesini müşterinize e-mail ortamında hemen gönderebilirsiniz.

Ofisinizi daha iyi yönetin!

NeoOnline Sigortacılık Portalı, teklif, poliçe, tahsilat, raporlama işlemlerinizin ve personel görev dağılımlarının hızlı, kolay, kesintisiz ve etkin bir şekilde tek uygulamadan yönetilmesini sağlar. Ekranları son derece kolay ve kullanışlıdır.

Güvenle çalışın!

NeoOnline Sigortacılık Portalı, çağımızın gelişmiş güvenlik kalkanlarının yanı sıra 2048-bit şifreleme ile koruma altındadır. Microsoft Azure platformunun sağladığı servis hizmeti ve yedekleme avantajı ile kesintisiz ve performanslı bir uygulamadır.

Yükselen maliyetleri dizginleyin!

Rekabette üstünlük alırken kârlı çıkmaktır. NeoOnline sayesinde önemli bir maliyet yükünü üzerinizden atmış olacaksınız. Donanım, yazılım lisansı, servis hizmeti ve yedekleme için artık her yıl bütçe ayırmayın. Daha az kaynakla daha çok iş yapın.