preloader

NeoOnline B2C

NeoOnline Sigortacılık Portalı ’nın altyapısını oluşturan mevcut teknolojiler ve gelişmiş entegrasyon yeteneği, B2B acente networklerine, müşteri ilişkileri yönetiminden satış ve pazarlamaya kadar bir acentenin tüm gereksinimlerini bire bir karşılama imkan sunmaktadır.

Acentenin teknoloji ve yönetim maliyetlerini yarı yarıya azaltan NeoOnline, yakın gelecekte B2C pazarına da hizmet verme potansiyeliyle dağıtım kanallarının gücünü ikiye katlamayı planlamaktadır.

NeoOnline, sigorta şirketi, acente, müşteri üçgeninde, doğrudan satış modellerinin de (B2C) başarıyla uygulanabildiği çok yönlü bir platformdur.

Sigorta müşterisine “her yerde her zaman en uygun poliçe, en doğru acente”, “poliçenin iyisi kendi seçiminiz”, “tekliflerden teklif beğen”, “hizmetinize hazır 7/24 açık acente”, “poliçe yenilemede ışık hızı”, sloganlarıyla en iyi hizmeti verecektir

Müşteriye doğrudan sunulan ürün seçeneklerini yine ona en yakın acente üzerinden ulaştırma modeline dayanan NeoOnline, , güvence arayışındaki müşterinin arzu ettiği acente ilgisini de desteklemektedir.

Prim üretimine doğrudan katkıları, sıcak satışın önemi ve sağlıklı müşteri ilişkisi yönetiminin sektörün dinamizmindeki yaşamsal rolü nedeni ile acentelerimiz ile birlikteliğimiz iş planlarımızda kritik bir yere sahiptir NeoOnline,Sigortacılık Portalı ’nın B2B’de olduğu gibi B2C iş modelleri açısından da sigortacılık sektörünün büyümesine katkısı yenilikçi ürünlerle sürecektir.