preloader

0 +

Mutlu Müşteri
Vizyonumuz

7/24 Erişim, Kaliteli Hizmet

Neosinerji Bilgi Teknolojileri olarak NeoOnline Sigortacılık Portalı ile Türkiye’de sigortacılık sektörünün iki önemli gerçeğine vurgu yapmak istiyoruz: Ülkece prim üretimimiz sektörümüzün hedeflediği noktanın çok gerisinde bulunmakla kalmıyor, aynı zamanda kurumlarımız verimli ve üretken olma konusunda çeşitli sorunları göğüslemeye çalışıyor.

Milli gelire göre kişi başı ortalama sigorta prim üretimi, 2015 itibarıyla, AB ülkelerinde 2 bin 350 Euro, ABD’ de 3 bin 500 USD düzeyindeyken Türkiye yaklaşık 150 USD prim üretimi ile bu endüstride çok düşük bir pazar payına sahiptir. Türkiye’de toplam prim üretiminin yüzde 70’ini gerçekleştiren dağıtım kanallarının iş yapma tarzlarında gerçekleştirilecek iyileştirilmelerin sektörün büyümesine büyük bir katkısı olacağına inanıyoruz.

Sigorta şirketlerimizin ve acentelerimizin kaynaklarını ve zamanlarını daha iyi kullanabilecekleri çözümlere ihtiyacı olduğundan hareketle tasarladığımız NeoOnline Broker Acente Banka Online Sigortacılık Portalı, müşterilerimizin sürekli gelişen mobil ve internet teknolojilerin avantajlarından faydalanmasını hedefledik. Sektörümüzde birden fazla sigorta şirketi ile çalışan acentelerimizin üzerindeki zaman ve maliyet baskısı, NeoOnline’ın özellikle adreslediği bir çözüm alanıdır. NeoOnline, sigorta şirketleri ve acentelerini atıl kalacak teknoloji ve altyapı yatırımlarına karşı korur; lisans, destek ve bakım gibi süreklilik arz eden döngüsel maliyetlerden uzak tutar.

Kullanıcılarına her cihazdan ve 7/24 erişim sunan NeoOnline, acentelerimizin, donanım, yazılım, lisans, bakım ve destek maliyetlerini yüzde 50 gibi çarpıcı bir oranda düşürmekle kalmaz aynı zamanda iş yönetimi ve operasyonel maliyetlere karşı da güvence altına alır.